• +90 850 441 EFSU
  • info@efsu.com.tr

Dr.Efsu bir EFSU SİGORTA kuruluşudur. Gerekli Teknolojik alt yapıyı bilgisine sahip KALİTE ve YENİLİĞİ ilke edinmiş sigortacılık sektöründe hizmet veren bir şirkettir.

Biz Kimiz?

EFSU SİGORTA adında Kocaeli'nin Darıca ilçesinde 2004 yılında sigortacılık sektörüne adım atarak, değişime ve gelişime açık kadrosu ile sigorta sektörüne birçok yenilik katmış bir sigorta acentesidir.
EFSU SİGORTA günümüz gelişen sigortacılık sektörünün bir adım önünde olmayı hedeflemiş, içinde bulunduğu hizmet sektörüne doğru bilgi ile hizmeti ve kaliteyi yaymayı sosyal sorumluluk edinmiş bir sigorta acentesidir.

Değerlerimiz

Satış öncesi ve satış sonrası hizmette her zaman müşterilerimizin yanında olmak
Daima ulaşılabilir olmak
Yenilikçi ve bu alanda öncü olmak
Teknolojisi ile güven sağlamak
Ve en Önemlisi Müşteri Mutluluğudur

EFSU Misyon, Vizyon, Yönetim politikamız.

Misyonumuz,

Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda kendini sürekli geliştiren, yenilikçi ve sürdürülebilir faaliyetleri ile hızlı, güvenli ve kaliteli hizmetleri sunan firma olmak.

Vizyonumuz,

Sürekli artan müşteri memnuniyeti, sigorta gereksinimlerinin artmasıyla pazarda büyüyerek değerini artıran bir firma olmak.

Yönetim politikamız,

EFSU; müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çözüm ortaklarımızın beklentilerini dengeli biçimde karşılamayı amaçlayan özünde dürüstlük, öğrenme, yenilikçilik ve sürekli iyileştirme olan mükemmellik anlayışını benimsemiştir.

 Bu doğrultuda DR. EFSU olarak;

  • Müşterilerimizin beklentilerini ve geri bildirimlerini izler, müşteri memnuniyetini artırmak için süreçlerimizi sürekli iyileştiririz.

  • Katılımcı yönetim anlayışımızla çalışanlarımızın gelişimini destekler, başarılarını takdir eder tüm potansiyellerini kullanabilecekleri örgütsel iklimi sağlarız

  • Çalışanlarımız arasında farklılıkları yöneterek fırsat eşitliğini sağlarız.

  • Müşterilerimize değer sunmak amacıyla her alanda etkinliğimizi ve verimliliğimizi arttırırız.

  • Çözüm ortaklarımızla uzun süreli işbirlikleri ile karşılıklı yarar sağlayan, değer katan, kalıcı ve güvenilir ilişkiler kurarız.

  • Sektörle ilgili tüm yasal ve diğer koşullara uyarak faaliyetlerimizi yerine getiririz.

 

Tekliflerim Araç Resimlerini Yükle